Memaparkan catatan dengan label Sukan. Papar semua catatan
Memaparkan catatan dengan label Sukan. Papar semua catatan

Bolarrrr.....

06 November 2010
jom main bola.... ingat besar tak tau main bola kew???


FIFA WORLD CUP 2010 - STATISTICS (2° Stage)

12 Julai 2010





FIFA WORLD CUP 2010 - STATISTICS (2° Stage)
TeamMatchesWinsDrawsLossesGoals ForGoals Against
Uruguay42021110
Mexico100113
Argentina210135
Korea Republic100112
USA100112
England100114
Germany4301114
Ghana210156
Netherlands430175
Japan100135
Paraguay210154
Slovakia100112
Brazil210142
Portugal100101
Spain440040
Chile100103

Generated by South Africa 2010 v1.1 by Pier Luigi Covarelli (picov@e-link.it)

FIFA WORLD CUP 2010 - STATISTICS (1° Stage)







FIFA WORLD CUP 2010 - STATISTICS (1° Stage)
TeamGroup PointsMatchesWinsDrawsLossesGoals ForGoals Against
Uruguay7321040
Mexico4311132
South Africa4311135
France1301214
Argentina9330071
Korea Republic4311156
Greece3310225
Nigeria1301235
USA5312043
England5312021
Slovenia4311133
Algeria1301202
Germany6320151
Ghana4311122
Australia4311136
Serbia3310223
Netherlands9330051
Japan6320142
Denmark3310236
Cameroon0300325
Paraguay5312031
Slovakia4311145
New Zealand3303022
Italy2302145
Brazil7321052
Portugal5312070
Côte d'Ivoire4311143
Korea DPR03003112
Spain6320142
Chile6320132
Switzerland4311111
Honduras1301203

Generated by South Africa 2010 v1.1 by Pier Luigi Covarelli (picov@e-link.it)